ICF certified
9001:2008
Bilinçaltı Kodlama Uzmanı
Türkiye'de #1
Randevu almak için tıklayın

Geçen ay başlatmış olduğum Atölye çalışmalarımdan bahsetmek istiyorum size.

Kadınların ve erkeklerin talepleri ve soruları farklı olduğu için 2 tane farklı atölye (workshop) tasarlamaya karar verdim.
Ofisimde maksimum 6 kişilik bir sınıf açabiliyorum dolayısı ile çok zevkli ve samimi bir ortamımız oldu. Kadınlara özel workshop‘ta ağırlıklı olarak Enerji’ye dikkat çektik. ‘Kadın enerjisi’ denen bir kavram var bilir misiniz?

Katılımcılarla Uzakdoğu’nun uzun yaşam sırlarını keşfettik, bolca egzersiz yaptık ve içimizdeki kişiliğimizi keşfettik.

Kelimenin tam anlamıyla harika bir workshop’tu! Rosa Hanım içten, güvenilir, iyi bir dinleyici ve yorumcu.
Bize bilgi ve tecrübeleri aktarmada oldukça başarılı.
Ortam, müzik, hisler ve o anı yaşamak o enerjiyi alıp ruhumuzun götürdüğü yere gidebilmek…En etkileyeci kısmı da buydu sanırım.
Aldığım bu enerji hiç bitmesin istiyorum! Teşekkürler.

Bilgi Ravanoğlu
Yönetici

Erkekler ne ister?

Erkeklerden daha fazla talep gördüğümde çok şaşırdım.

Hep ‘Kadınlar ne ister?’ diye soru sorarlar ama konu erkeklere gelince onların ne istediklerini kimse merak etmiyor, meğer onların da anlatacağı birçok konu varmış.

Erkekler artık kişisel gelişime daha çok ilgi duymaya başladılar ve bu beni çok mutlu etti! Atölyemizde incelediğimiz konuları merak ediyorsanız buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Atölyemizde ana konulardan sonra oluşan tüm sorunları birlikte çözüyoruz. Örneğin, ortaya bir özgüven sorunu çıktıysa bunu özel birebir hipnoterapi seansı ile kolayca çözebiliyoruz. Yeter ki ne istediğinize ve neler eksik olduğuna karar verin, kendinizi keşfedin. 

Temel amacım insanların farkındalığını arttırmak.

 

Bir sonraki atölye ne zaman?

Önümüzdeki ailarda Atölyelerimizi istek ve talep üzerine düzenlemeyi düşünüyorum. Sınıf maximum 6 kişilik olmalı, bu şekilde interaktif ve verimli bir çalışma yapabiliyoruz. Aşağıdaki formu doldurun ve yeterli sayıda grubumuz oluştuğunda size anında haber vereceğim ve en uygun bir tarihte mükemmel bir workshop düzenleyeceğiz! 

Talep formu dolduran kişilere çok özel sürprizimiz olacak!

Яндекс.Метрика